Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0- Aida, Giuseppe VerdiRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0