Movies
Ratings
20
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0