Movies
Ratings
274
Nobody Loves MeRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.5
Let It SnowRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
ExamRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0