Series
Ratings
44- 다큐프라임 - 의학, 동과 서Rated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0