Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Please Stand ByRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5