Series
Ratings
23
Game of ThronesRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0