Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Lala LandRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- New NonstopRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0