Series
Ratings
25
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Where Stars LandRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0