Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0