Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0