Movies
Ratings
268
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5