Series
Ratings
24
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Planet Earth IIRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0