Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
A PetalRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5