Movies
Ratings
318
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0