Titles you rated
 MasqueradeRated ★ 5.0 MasqueradeRated ★ 5.0
 The ThievesRated ★ 3.0 The ThievesRated ★ 3.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 BraveRated ★ 5.0 BraveRated ★ 5.0
 UpRated ★ 5.0 UpRated ★ 5.0
 Corpse BrideRated ★ 4.0 Corpse BrideRated ★ 4.0
 The IncrediblesRated ★ 5.0 The IncrediblesRated ★ 5.0
 SecretRated ★ 3.0 SecretRated ★ 3.0
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 Shrek the ThirdRated ★ 4.0 Shrek the ThirdRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0 The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 4.0 WALL-ERated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 5.0 3 IdiotsRated ★ 5.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0