Titles you rated
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5