Movies
Ratings
538
Wild Wild WestRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
Appleseed: Ex MachinaRated ★ 4.0
MirrorsRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.0
DreamcatcherRated ★ 3.0
DreddRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
SerenityRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 4.0
Love NowRated ★ 3.0
Death RaceRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0