Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0