Movies
Ratings
557
Smile 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5