Movies
Ratings
24
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
TakenRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0