Movies
Ratings
17
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0