Series
Ratings
92
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0