Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0