Movies
Ratings
211
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
English VinglishRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
TransamericaRated ★ 4.5
The ReboundRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0