Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0