Titles you rated
Dream High 2Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0