Titles you rated
The ReaderRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Dilili in ParisRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.5