Movies
Ratings
166
NopeRated ★ 4.0- My Dream ClassRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0