Series
Ratings
130
AdolescenceRated ★ 4.5
OzRated ★ 3.0
OzRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Lupin Part 3Rated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
The ChairRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
- FalletRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0