Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Buried HeartsRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0