Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 4.5
What If...? Season 2Rated ★ 4.0
MoonriseRated ★ 3.5
The MadnessRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
NASCAR: Full Speed Season 1Rated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.5
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0