Movies
Ratings
399
MadagascarRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
White VengeanceRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Love So DivineRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0