Movies
Ratings
255
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 0.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 2.5
Gintama: The MovieRated ★ 3.5
Gintama: The FinalRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0