Titles you rated
HulkRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5