Movies
Ratings
135
DivergentRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0