Series
Ratings
17
Slam DunkRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0