Series
Ratings
37
Paranoia AgentRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 0.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5