Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 5.0
Sensei no OtoriyoseRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Muddy Dining TableRated ★ 2.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0