Movies
Ratings
118
NarvikRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0