Movies
Ratings
22
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0