Titles you rated
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Once AgainRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Song Eun-yi Kim Sook's Movie SecurityRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5