Movies
Ratings
47
HopeRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 4.5
Top StarRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0