Series
Ratings
45
TempestRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5