Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 2.0
AnomalisaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 4.5
- HeroRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0