Titles you rated
Righteous TiesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
PadakRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0