Movies
Ratings
238
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5