Movies
Ratings
50
Key of LifeRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 0.5
- Sunset in My HometownRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 0.5
CarolRated ★ 3.5
Flower IslandRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
8½Rated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0- The Case of Hana & AliceRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0