Movies
Ratings
981 SooRated ★ 2.0 SooRated ★ 2.0
 End of DaysRated ★ 2.0 End of DaysRated ★ 2.0
 The TakeRated ★ 2.0 The TakeRated ★ 2.0
 Power RangersRated ★ 2.5 Power RangersRated ★ 2.5
 The SaintRated ★ 4.5 The SaintRated ★ 4.5
 xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0 xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
 The CommuterRated ★ 2.5 The CommuterRated ★ 2.5
 xXx: State of the UnionRated ★ 2.0 xXx: State of the UnionRated ★ 2.0
 Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5 Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5 5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
 WindstruckRated ★ 1.5 WindstruckRated ★ 1.5
 AssassinationRated ★ 3.0 AssassinationRated ★ 3.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
 Wonder WomanRated ★ 3.5 Wonder WomanRated ★ 3.5
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
 Justice LeagueRated ★ 2.0 Justice LeagueRated ★ 2.0
 Deadpool 2Rated ★ 3.5 Deadpool 2Rated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
 The Spy Gone NorthRated ★ 4.0 The Spy Gone NorthRated ★ 4.0