Series
Ratings
10- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.5
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0