Movies
Ratings
75
Fists of LegendRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0